Komunala Hrastnik obvešča uporabnike pitne vode iz sistema Jepihovec, da je zaradi sušnega zmanjšanja izdatnosti zajetij potrebno občasno v sistem dovažati vodo z gasilskimi cisternami.
Zaradi navedenega apelirajo na prebivalce naselij Čreta, Gore, Kopitnik, Marno, Brdce, Unično, Turje in Krištandol da s pitno vodo maksimalno varčujejo in je ne uporabljajo za polnjenje bazenov, zalivanje vrtov in trat, pranje dovozov in parkirišč, polivanje površin proti prašenju in za drugo nenamensko rabo. Za razumevanje se zahvaljujejo.
Foto: Občina Hrastnik
