Marsikateri občan meni, da se za urejenost mesta v Trbovljah skrbi samo v centru, le streljaj izven pa so stvari precej drugačne. Bodisi je temu moč pritrditi, bodisi ne, bralki je v oči padlo in jo zmotilo parkirišče pri sodišču. Ob steni stavbe sodišča, le nekaj korakov proč od vhoda, so po navedbah že teden dni neodstranjene smeti. Kdo jih je odvrgel, ne ve, jih pa ne pobere nihče. Ne mimoidoči krajani, ne nihče s sodišča. Bralko je to presenetilo in zmotilo, zato se je o tem obrnila tudi na nas.
Stanje smo si ogledali in pritrditi je bralkinim navedbam. Smeti so res pred sodiščem, težko pa je reči od kdaj oziroma kako dolgo. Morda se bo le zganil kdo in poskrbel za odstranitev.
Foto: ČZ